Czy rytuały oczyszczenia aury trzeba odprawiać regularnie?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Przede wszystkim ,rytuały oczyszczające polecane są ludziom, którzy nie czują się do końca szczęśliwi, coś ich gryzie i nie daje poczuć wewnętrznej harmonii. Niekoniecznie zamawiający takie rytuały, muszą być na skraju depresji, wystarczy, że czujesz że chciałbyś coś zmienić na lepsze, a już kwalifikujesz się do oczyszczenia aury, które może Ci znacznie pomóc i trafić w punkt problemu, o którym sam często nie wiesz.

Czy jednak trzeba oczyszczać się regularnie?

Wiadomym jest, że wskutek różnych życiowych przeżyć, nasza powłoka traci swą naturalną barwę, stając się zanieczyszczona. Ale dzięki rytuałowi naprawiamy ją, reperując swe zdrowie psychiczne i fizyczne. Jeśli dzięki oczyszczeniu, potrafimy się odciąć od toksycznych znajomości, zaczynamy robić, to co lubimy, spełniać swe marzenia- jednym słowem, nasze życie staje się takie, jakie chcieliśmy mieć, kolejny rytuał wcale nie pomoże. Gorzej wygląda sytuacja, kiedy po oczyszczeniu aury i uzyskaniu na pewien czas dobrego samopoczucia, pewności siebie, sił witalnych, po pewnym czasie znowu zaczynamy popełniać błędy, często podobne do tych, które popełnialiśmy przed oczyszczaniem energetycznym. W takim przypadku cofamy się do punktu wyjścia, a nasza powłoka energetyczna ,znowu nie wygląda tak jak powinna. W takich przypadkach, nie ma innego wyjścia, jak oczyścić aurę po raz kolejny, a po zakończeniu rytuałów, starać się więcej nad sobą pracować, aby nie powielać poprzednich błędów. Oczyszczenie będzie po prostu kolejną szansą, aby uporządkować swe życie i wreszcie być szczęśliwy.

Podsumowując, oczyszczenie aury jest rytuałem niedocenianym przez większość ludzi. Zazwyczaj oni nawet o czymś takim nie słyszeli, nie interesując się ezoteryką i światem duchowym, tkwiąc dalej w swoich problemach, co może poskutkować zaburzeniem psychicznym, albo upadkiem na zdrowiu. Ów rytuał, pomaga odnaleźć stabilizację, cieszyć się małymi rzeczami, dodaje pewności siebie i pozwala zmienić życie. Dlatego bardzo go polecam, każdemu kto ma większe lub mniejsze problemy. Pamiętajmy – oczyszczenie aury nie ma żadnych skutków ubocznych, a posiada ogrom zalet.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *