Oczyszczanie aury

Aura jest półświatą wokół naszej osoby. Ta półświata, chociaż niezauważalna towarzyszy nam całe życie, mając na nie ogromny wpływ. Osoby zdrowe, nie obciążone psychicznie, zadowolone z życia mają aurę jaśniejsza. Osoby, które wiele przeszły, albo po prostu nie potrafiące odnaleźć się na świecie, posiadający blokady ,mają tę barwę znacznie ciemniejszą. Pomimo rozwoju ludzkości, powszechnego dostępu do wiedzy, wciąż większość osób nie wie ,jak ogromny ma wpływ na nasze życie. Nie wierzą, że stosunkowo łatwy do odprawienia rytuał oczyszczenia aury, pomógłby im w życiu, dał nowe siły, pozwolił ruszyć z kopyta. Wolą tkwić w marazmie, narzekając na świat i w ogóle nie skupiać się na istocie swoich problemów. Będąc nieuduchowionym, zamkniętym człowiekiem, można spędzić całe życie na narzekaniu, zamiast być szczęśliwym. Należy o tym pamiętać, ponieważ jak już wyżej napisałem, często wystarczy naprawdę niewiele, żeby zmienić swe życie na lepsze.

Korzyści płynące z oczyszczenia aury:

-więcej sił do życia, motywacja do podjęcia działań

-wzrost pewności siebie

-usunięcie blokad, przez które nie jesteśmy w stanie rozwinąć skrzydeł

-odcięcie się od toksycznych znajomości

-bardziej szczęśliwe i ustabilizowane związki

– umiejętność cieszenia się z małych rzeczy

– przyciągnie odpowiednich, życzliwych nam ludzi

-wewnętrzny spokój

Wymieniłem najważniejsze korzyści, ale to wciąż nie wszystko, gdyż chociażby wewnętrzny spokój i odcięcie się od toksycznych znajomości ,pozwala na lepszy sen u osób mających z tym problemy. Po rytuale oczyszczającym ludzie przestają pakować się w bezsensowne, nie mające przyszłości, przynoszące tylko pustkę i zgliszcza związki uczuciowe. Dzięki temu nie cierpią, ich psychika jest w dobrym stanie. Pamiętam doskonale przykład mojego kolegi, nie wierzącego w ezoterykę, mającego problemy w pracy (coraz słabiej prosperująca działalność gospodarcza), co przekładało się na sytuacje rodzinną. Dodatkowo był bliski popadnięcia w uzależnienie od alkoholu. Zasugerowałem mu, że odprawię w jego intencji ,rytuał oczyszczenia aury. W okresie, kiedy jeszcze nie miał problemów, po prostu zaśmiałby mi się w twarz, jednak będąc w fatalnym stanie psychicznym, zgodził się (chociaż niezbyt entuzjastycznie) ujmując to w słowach „chcesz to sobie odprawiaj, i tak nie wierze, że to cokolwiek pomoże”. Jako, że znałem jego imię i datę urodzenia, co jest podstawa do odprawienia rytuału oczyszczenia aury, przystąpiłem do działania. Przez pierwszych kilkanaście dni po oczyszczeniu, jego sytuacja nie uległa zmianie. Wciąż miał te same problemy. Ale potem z dnia na dzień, zaczął coraz więcej się uśmiechać, ponownie zaczął żartować. I przede wszystkim odstawił alkohol. Ja już wiedziałem, że rytuał zaczyna działać. Z biegiem czasu potrafił podnieść na nogi swoją firmę, restrukturyzując ją w taki sposób, że sam byłem zdziwiony innowacyjnością jego pomysłów. Sytuacja rodzinna też oczywiście się ustabilizowała. Kiedy już stanął na nogi, zaczął w wolnym czasie interesować się ezoteryką, gdyż zdał sobie sprawę, że to właśnie oczyszczenie aury spowodowało pozytywne zmiany.

Oczywiście, nie myślcie ,że staram się zwalić każdy problem na zaburzoną aurę. Zdaję sobie sprawę, że są ludzie, których problemy nie dotykają w drastyczny sposób, mają ułożone życie, czują się szczęśliwe. Dla nich oczyszczenie jest zbędne. Jednak ,jeżeli czujesz że coś jest nie tak, masz problemy, być może Twa aura wymaga naprawy.

Nie bój się do mnie napisać, nawet jeśli czujesz, że Twa aura jest w paskudnym stanie. W takich sytuacjach trzeba będzie włożyć w oczyszczenie jej więcej pracy, ale w końcu otaczająca nas powłoka wróci do właściwego stanu.

Rytuał oczyszczenia aury można wykonywać samemu. Z tym, że w takich sytuacjach należy mieć odpowiedni dystans do siebie, aby oczyścić ją chociażby minimalnie. Trzeba być stabilnym. Czyli mamy tutaj paradoks- taki rytuał mogłaby odprawić osoba, nie mająca większych problemów, której życie idzie w dobra stronę. Czyli taka, której tego rytuału nie potrzeba. A psychika ludzi mających znaczne problemy znajduje się w złym stanie, przez co efektywność takiego rytuału, byłaby w zasadzie żadna.

Oto moja oferta:

5 Sesji oczyszczających aurę – 400 zł

3 Sesje oczyszczające aurę- 250 zł

Skontaktuj się ze mną mailowo – kontakt@energiaduchowa.pl lub przez formularz kontaktowy

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *