Rytuał miłosny Archaniołów

Rytuał Archaniołów należy do Białej Magii. Polega na wytworzeniu energii poprzez odwołanie się do dziewięciu archaniołów. Czas jego trwania wynosi 9 dni.
Pomimo że należy do Białej Magii jego skuteczność jest co najmniej porównywalna do innych rodzajów magii miłosnej. Polecany jest dla osób, które chciałyby odzyskać drugą połówkę, lub naprawić związek w którym od dłuższego czasu się nie układa.

Co jest potrzebne do odprawienia Rytuału archaniołów?

Podstawą do odprawienia rytuału są imiona i daty urodzenia osób, których ma dotyczyć. Dodatkowo potrzebny jest przynajmniej krótki opis sytuacji. Pozwoli to na oszacowanie szans powodzenia, ponieważ zależą one od danego przypadku.
Co powinno znaleźć się w opisie?
1. Informacje kiedy doszło do rozstania i w jakich okolicznościach. Jeśli nadal jesteście ze sobą, to od jakiego czasu zaczęło się między Wami psuć i co może być tego przyczyną.
2. Jeśli partner na którego chcecie zamówić Rytuał miłosny, kogoś ma, lub podejrzewacie że może być między Wami osoba trzecia, również proszę o tym napisać.
3. Podanie Waszego stażu jako pary, lub małżeństwa.
Informacje te są o tyle istotne, że w przypadkach, kiedy jest między Wami osoba trzecia, potrzebny będzie także rytuał separacyjny (odcięcia).
Jeśli zdecydujesz się na Rytuał Archaniołów, przed jego odprawieniem, wykonuję dwie sesje oczyszczające aurę. Jest to konieczne, aby energia, która zostanie wytworzona podczas rytuałów została odpowiednio ukierunkowana (jeśli Wasza aura nie będzie oczyszczona, energia może przepaść).

Łączny koszt Rytuału Miłosnego Archaniołów wynosi 700 zł.

Proszę o kontakt mailowy: kontakt@energiaduchowa.pl

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *