Rytuał odcięcia od drugiej osoby

Wiele osób tkwi w toksycznych związkach. Często już nie mają do kogo się zwrócić, ponieważ znajomi, radzący, zresztą słusznie, aby uciekały jak najdalej od toksycznego partnera, widząc, że jesteś głucha na ich porady, mają dość słuchania o kolejnych Twoich problemach i powoli odsuwają się od Ciebie. To powoduje, u Ciebie żal i poczucie niezrozumienia, bo uważasz, że nie mogą Cię oceniać, aż tak negatywnie nie wiedząc, jak to jest być w Twej sytuacji.
A kto na tym zyskuje? Tylko Twój toksyczny partner, który wie, że im mniej masz osób, które będą zdolne Ci pomóc, tym bardziej uzależni Cię od siebie. A Ty w ten sposób tkwisz w relacji, która jest destrukcyjna i która doprowadzi Cię w końcu do ruiny.
Jeśli osobą tkwiącą w toksycznym związku, nie oceniam Cię. Skoro czytasz ten artykuł, to znaczy że oczekujesz pomocy. I co ważne, chcesz się wyrwać ze szponów uzależnienia od toksycznego partnera, to podstawa, żeby rozpocząć działania które do tego doprowadzą.

Trzeba dużo pracy nad sobą oraz silnej woli, żeby uwolnić się od partnera ściągającego na dno, z którym nie czeka Was żadna przyszłość. W wielu tekstach na tej stronie napisałem, jakich metod możecie użyć, aby praca nad sobą i pokonywanie negatywnych wzorców, przez którego podejmujecie błędne decyzje (jak choćby ta o związku z toksyczną osobą) przyniosły efekt. Z tym, że aby ta praca była skuteczna, należałoby się uwolnić od partnera, który Was niszczy jak najszybciej. W innym przypadku, Wasze wysiłki będą niweczone przez kontakt z tą osobą.

Oto oferta:

5 dniowy rytuał odcięcia od drugiej osoby – 500 zł

3 dniowy rytuał odcięcia- 350 zł

Skontaktuj się przez formularz kontaktowy, bądź napisz na maila:kontakt@energiaduchowa.pl

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *