Rytuał tarczy ochronnej

Jak chronić się przed złorzeczeniem, negatywną energią, wampirami energetycznymi?
Pytanie to jest stawiane bardzo często przez moich klientów, którzy opisując swoje przeżycia, w niektórych sytuacjach czują dosłownie jakby, ktoś wysysał z nich całą energię. A jeśli nie energię, to niektórzy potrafią wyczuć, kiedy złorzeczy się na ich temat co wprawia ich w przygnębienie, zły nastrój. Oczywiście, każdy na końcu pyta: w jaki sposób się przed tym bronić?
Przede wszystkim należy się dowiedzieć, czy nie jesteśmy pod wpływem klątwy bądź uroku.
Jeżeli chodzi o klątwy czy uroki, trzeba wiedzieć, że wśród osób nam złorzeczących mogą pojawić się ludzie z silną energią- niestety tą negatywną. Tacy ludzie nie pochodzą od Stwórcy, lecz od szatana, są wcielonym złem. Niestety ich negatywna energia jest tak mocna że przez samo złorzeczenie mogą dokonać nam krzywd na podłożu energetycznym, a jeśli złorzeczą nam regularnie to tak jakby rzucali na nas urok. Dlatego podstawą jest to, aby dowiedzieć się czy nie jesteśmy pod wpływem owych negatywnych energii i czy sesje zdejmujące uroki bądź klątwy są konieczne.
Następnym etapem obrony jest naprawa własnej aury. Jednym z wielu korzyści, jakie daje nam czysta aura jest odcięcie się od toksycznych znajomości, oraz odporność na ataki z zewnątrz. Stajemy się silniejsi i psychicznie i duchowa, przez co nie ma jak nas zaatakować. W takich sytuacjach, wampiry energetyczne po prostu rezygnują, bo wiedzą że nie zabiorą nam energii i swoje działania przenoszą na inne osoby.
A propo wampirów energetycznych – zdarzało Wam się rozmawiać z kimś, przez chociażby pół godziny, po czym rozchodziliście się, czując kompletną pustkę i brak energii? Mi zdarzyły się takie sytuacje kilkukrotnie, i potrafię wyczuwać energetycznego wampira na samym wejściu. Unikam takich osób, nie chce miec z nimi nic wspólnego, zresztą one to widzą, zdają sobie sprawę, że nie pozwoliłbym na sobie żerować i zwyczajnie szukają słabszej, nieświadomej niczego ofiary z której wysysają energię. Prosiłbym Was, aby posiadając tą wiedzę, uciekać od takich osób i ostrzegać przed nimi innych. Problem wampiryzmu energetycznego jest bagatelizowany, podczas gdy występuje stosunkowo często. Tylko my, świadomi zagrożenia możemy uratować rzesze osób przed takimi osobnikami.

Oto moja oferta:

5 dniowy rytuał tarczy ochronnej – 500 zł

3 dniowy rytuał tarczy ochronnej – 350 zł

Skontaktuj się przez formularz kontaktowy, bądź napisz na maila:kontakt@energiaduchowa.pl

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *